Čomu sa vyhnúť na prvom rande?

Ste single a čaká vás prvé rande, ktoré tentokrát nechcete pokaziť? Okrem správneho výberu oblečenia a dôkladnej hygieny by ste sa mali zamerať aj na vaše správanie. Úprimnosť sa v dlhodobom vzťahu vypláca, ale na prvom rande sa vám to môže vypomstiť.

Takmer všetky ženy niekedy zažili situáciu, keď sa im dotyčný muž páčil až k zblázneniu, ale miesto toho, aby boli okúzľujúce, rozprávali jeden hlúpy vtip za druhým, opíjali sa vínom a začali vyťahovať politické témy. Nebojte sa s našim návodom sa vám to už nestane.

Nehovorte stále len o sebe

Mnoho žien si myslí, že pokiaľ budú rozprávať stále len o sebe, muži ich tak lepšie, rýchlejšie spoznajú a možno sa aj zamilujú. To je ale omyl. Snažte sa rozprávať o sebe, len ak sa vás partner spýta, alebo ak je vhodná príležitosť. Zaujímajte sa hlavne o vášho partnera, uvidíte, že to ocení.

Je to rande, nie pracovný pohovor

Je normálne sa na rande spýtať partnera na vek, alebo čo robí. Vyhnite sa ale veľkému množstvu otázok, ktoré by vytvárali dojem pracovného pohovoru. Ak chcete v stretnutiach s partnerom pokračovať, nemusíte hneď po prvom rande  vedieť všetko.

Nechajte ho zaplatiť

Pokiaľ si váš partner praje zaplatiť za vás oboch, nebráňte mu v tom. Slušne poďakujete a ponúknete mu, že ho na oplátku rada pozvete napríklad do kina. Uvidíte, že si o vás nebude myslieť, že ste zlatokopka, ale bude mať dôvod v schôdzkach pokračovať.

Politika nie je sexy

Ak už patrí politika medzi vaše záujmy, alebo ste zvedavá, aké názory má váš partner na ňu, nechajte si túto tému až na ďalšie rande. Politika má totiž schopnosť ľudí rozdeľovať.

Rozhovor na tému sex tabu

Rozhovor na tému sex by mal byť na prvom rande považovaný za tabu. Nič dobrého o vás nepovie, naviac sa nehodí rozprávať o intímnych záležitostiach hneď na prvom rande s neznámym človekom. To isté platí aj o téme bývalých partnerov a partneriek.